Quantcast
Channel: Обладнання –НАШІ ГРОШІ
Viewing all 689 articles
Browse latest View live

COVID-19 У Кличка злили 65 мільйонів на камери Hikvision для вимірювання температури з розпізнаванням облич

$
0
0

КП «Інформатика» КМДА 2 квітня уклало угоду з ТОВ «Інтевро» про закупівлю систем дистанційного вимірювання температури тіла на 64,95 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Комунальники замовили 400 спеціалізованих камер термального скринінгу з функцією розпізнавання обличчя Hikvision DS-2TD1217B-6/PA із ліцензією на підключення до серверів HIK Central та монтажним комплектом по 150 тис грн. Крім того, послуги з монтажу та пусконалагодження обійдуться замовнику в 12 тис грн. на кожну камеру.

У Росії камери Hikvision DS-2TD1217B-6/PA продають по 444 тис руб., або 156 тис грн.

У договорі сказано: у зв’язку з гострою загрозою розповсюдження небезпечних вірусних інфекцій, зокрема COVID-19, виникла необхідність у створенні автоматизованої системи виявленням можливих потенційних носіїв вірусної інфекції, одним з основних показників якої є підвищення температури тіла. Системи повинні бути сумісними з обладнанням міського центру обробки даних. За необхідності має бути передбачено використання потужностей серверного обладнання та/або наявної інфраструктури комплексної системи відеоспостереження м. Києва. Вона побудована саме на обладнанні Hikvision (Китай).

Столичною «Інтевро» володіє та керує Володимир Добровольський. Раніше, за даними системи «YouControl», засновниками були Олександр Литвинчук і Валерій Шерстюк, а до того – Валерій Шерстюк і фірма «Зонрек Лімітед» (Кіпр) німця Міхаеля Бернда Шюлера.

Кіпрська «Zonrek Limited» володіє російським ТОВ «Альфаоупен» з Олексієм Кучеруком.

Крім того, Володимир Добровольський є засновником та директором ТОВ «ДР Груп».

Комунальне підприємство «Інформатика» на чолі з Миколою Пихтіним є структурним підрозділом Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, який зараз очолює Юрій Назаров. Детальніше про останнього читайте у новині за жовтень 2018 року «Оточення Назарова розіграло 400 мільйонів на вуличному відеоспостереженні у Києві».


COVID-2019 МВС купило апарати ШВЛ на чверть дорожче від усіх

$
0
0

Центральний госпіталь МВС України 10 квітня уклав угоду з ТОВ «Мрія-Медікал» про закупівлю апаратів штучної вентиляції легень для лікування нового коронавірусу на 51,15 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року в Київ поставлять повністю оплачені наперед 50 апаратів штучної вентиляції легень Brightfield S1200 (Швеція) експертного класу по 1,02 млн грн.

Нещодавно інші замовники купували такі самі апарати у ТОВ «Медхолдінг» на 14-31% дешевше: КНП «Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги» – по 780 тис грн., АТ «Турбоатом» і КНП «Центральна районна лікарня» Гайворонської районної ради – по 800 тис грн., КНП «Богодухівська центральна районна лікарня» – по 900 тис грн.

Раніше у відкритих джерелах такі апарати можна було знайти у продажу по 800 тис грн., що на 28% дешевше. Однак зараз в умовах ажіотажного попиту під час пандемії нового коронавірусу вони не в наявності або під замовлення, але невідомо, чи актуальна ціна.

Київська «Мрія-Медікал» зі статутним капіталом 20 тис грн. зареєстрована 23 січня 2020 року, тобто майже три місяці тому. Засновником і директором є киянка Діана Бардаченко, донька головного спеціаліста відділу реєстрації сільськогосподарської техніки головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Миколи Бардаченка. У мережі «Linkedin» вона назвала себе комерційним менеджером ТОВ «Мед Текнолоджі» Максима Савченка.

Раніше новачок узяв підрядів лікарень щодо захисного одягу і тестів ПЛР на 9,23 млн грн.

Китайці продали «Укргазвидобуванню» свого бурового обладнання на $14 мільйонів

$
0
0

АТ «Укргазвидобування» 17 квітня за результатами тендеру уклало угоду з компанією «Yantai Jereh Petroleum Equipment & Technologies Co Ltd» (Китай) про закупівлю бурового обладнання на $14,22 млн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До листопада 2020 року в Полтаву на умовах DAP поставлять, змонтують і налагодять чотири комплекси цементувального обладнання свого виробництва. Вони включають:

  • 4 двонасосні цементувальні агрегати на шасі Mercedes Benz 8×8 Євро 5 по $1,22 млн;
  • 4 станції контролю цементування в мікроавтобусі Mercedes Benz 4х4 по $569 тис;
  • 4 змішуючо-осереднюючі установки на шасі Mercedes Benz 8×8 Євро 5 по $503 тис;
  • 4 вантажні автомобілі Mercedes Benz 6×6 із підйомною платформою для (де)монтажу та перевезення силосів та інших вантажів з краном-маніпулятором по $379 тис;
  • 8 технологічних ємностей з відцентровим насосом по $174 тис;
  • 8 напівпричепів для перевезення сипучих матеріалів (цементовоз) по $104 тис;
  • 4 комплекти цементувальних головок по $55 тис;
  • 4 відцентрові насоси на рамі по $47 тис;
  • 4 повітряні компресори на рамі по $40 тис;
  • 16 мобільних ємностей для зберігання цементу (силос) по $33 тис;
  • 2 осереднюючі ємності для сипучих матеріалів по $33 тис;
  • 1 послуга пусконалагодження, монтажу і навчання персоналу за $33 тис;
  • 4 бункери для розтарки м’яких контейнерів разового використання (МКР) по $25 тис.

Гарантійний строк на товар 2018-2019 року виготовлення і його складові становить рік, шасі – рік або 50 тис км пробігу, навісне обладнання – рік або 900 відпрацьованих годин.

Формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі становить чверть.

ТОВ «Топ Оіл Сервіс Компані» запропонувало продукцію компанії «Manifold Systems International» (ОАЕ) на 1 гривню дешевше за переможця. Однак його відхилили, оскільки воно не надало офіційного листа підтвердження досвіду виконання аналогічних проектів і рекомендаційних листів-відгуків від кінцевих споживачів. Крім того, в цього учасника коефіцієнт поточної ліквідності станом на останню звітну дату 30.09.2018 року становив 0,8, тоді як вимагалось не менше 1,0 при умовах передплати, в тому числі часткової.

Дорожчим конкурентом на дуже активних торгах була компанія «Xinjiang Beiken Energy Engineering Co., Ltd» (Китай) із продукцією компанії «SERVA SJS Ltd.» (Китай).

Усього з 2017 року компанія «Yantai Jereh Petroleum Equipment & Technologies Co Ltd» із групи «Jereh Group» (Китай) отримала підрядів «Укргазвидобування» на 580,75 млн грн.

«Енергоатом» відписав «Імпульсу» 214 мільйонів на обладнання контролю для ЮУАЕС

$
0
0

ДП «НАЕК «Енергоатом» 21 квітня уклало угоду з ПрАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» про закупівлю обладнання на 213,60 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 12 вересня 2020 року мають поставити обладнання системи внутрішньореакторного контролю (СВРК) власного виробництва для енергоблоку №3 Южно-Української АЕС.

Строк експлуатації СВРК становить 30 років, окремих технічних засобів – 10 років, а гарантійний строк експлуатації – 2 роки після вводу в дію або 4 роки після поставки.

Закупівлю провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції. Зараз  блок №3 ЮУАЕС завантажено паливом виробництва «Westinghouse». Параметри палива контролюються і вимірюються морально та фізично застарілою СВРК з інтегрованим додатковим модулем софту «Веасоn Core Monitoring System» компанії «Westinghouse». За словами замовника, «підтримка, супровід і розвиток цих систем неможливі або вкрай ускладнені з огляду на суспільно-політичні, комерційні та організаційні чинники».

Як пише замовник в обґрунтуванні переговорної процедури та у відповіді на запит ДАСУ, на сьогодні лише «Імпульс» має практичний досвід і результати розробки, виготовлення, втілення і подальшого супроводу всіх складових СВРК. Це єдиний виробник повного комплексу СВРК, який технічно та юридично може розробити і поставити константне забезпечення для активних зон реакторів ВВЕР-1000, завантажених паливом ТВЗ-М, ТВЗ-А виробництва ТВЕЛ та TB3-W/WR виробництва «Westinghouse». Модернізована СВРК «Імпульсу» вже використовуються на 11 блоках АЕС України, зокрема №1-2 ЮУАЕС.

«СНВО «Імпульс» належить кіпрській компанії «ІД&С (Індастріал Дівайсіз & Сістемз) Лімітед». Вона була створена у вересні 2012 р. й записана на вірґінський офшор «Insat Corporation». Раніше акціонером «Імпульсу» через фірму «Імпульс-інвест» був екс-директор заводу Володимир Єлісєєв, який нині вказаний його кінцевим бенефіціаром.

Усього з 2008 р. виробник отримав державних підрядів приблизно на 4,51 млрд грн.

Нагадаємо, у 2015 р. прокуратура відкривала кримінальне провадження проти посадовців «Енергоатома» та «Імпульсу» за підозрою у заволодінні коштів в особливо великих розмірах. У 2013-2014 рр. атомникам поставили бороміри, непридатні до використання, за що «Імпульсу» заплачено 54,02 млн грн. За даними слідства, частину цих коштів у сумі 22,10 млн грн. (40% від вартості підряду) «Імпульс» у подальшому перерахував фірмам з ознаками фіктивності – загалом є дані про 18 компаній. Із кінця 2016 р. нових ухвал по цій справі в судовому реєстрі не з’являлося.

COVID-2019 Оточення Фісталів продало Києву обладнання на 41 мільйон

$
0
0

Департамент охорони здоров’я КМДА 22 квітня уклав дві угоди з ТОВ «Глобалмедгруп» про закупівлю медичного обладнання для лікування нового коронавірусу на загальну суму 41,03 млн грн. (тут і далі без ПДВ). Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  • Цьогоріч поставлять 52 стаціонарні апарати штучної вентиляції легень Monnal T75 CO2 виробництва компанії «Air Liquide Medical Systems» (Франція) по 701 тис грн.

Нещодавно КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» замовило ТОВ «Білімед» два таких апарати за такою ж ціною 701 тис грн.

  • Також Департамент замовив 29 концентраторів кисню виробництва компанії «Shenyang Canta Medical Tech. Co., Ltd.» (Китай): 12 штук – моделі HG-20 по 92 тис грн. і 17 штук – моделі HG5-WN-NS на 10 л на хвилину по 40 тис грн.

У березні Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА замовив «Білімеду» модель HG5-WN-NS дещо дешевше – по 36 тис грн.

Ціни кисневих концентраторів серії HG на 10 л на хвилину на торгівельній платформі «Alibaba» від їх виробника сягають максимум $800, або 23 тис грн. без доставки і ПДВ.

  • Ще купили 47 моніторів виробництва компанії «Northern Meditec Limited» (Китай): 22 штуки – моделі Taurus1″ (ЕКГ, ЧД, ЧСС, пульсоксиметрія) по 61 тис грн. і 25 штук – портативної моделі Aquarius 3,5 у базовій комплектації (ЧП, SpO2) по 14 тис грн.

У грудні 2019 року КНП «Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради» замовило їх у ТОВ «Топсервіс-Медтехніка» відповідно по 61 тис грн. і 10 тис грн.

  • Крім того, поставлять 44 шприцеві інфузійні насоси CSP-100B виробництва компанії «Shenzhen Carewell Electronics Co., Ltd.» (Китай) по 25 тис грн.

У листопаді 2019 року КП «Інженерний центр» замовляло у «Топсервіс-Медтехніки» такі шприцеві насоси дещо дорожче – по 28 тис грн., що без 7% ПДВ складає 26 тис грн.

«Глобалмедгруп» Майї Мозер, «Білімед» Ярослави Тарасюк і «Топсервіс-Медтехніка» Олександра Алістратенка пов’язані з групою братів Германа та Володимира Фісталів.

Нагадаємо, Герман Фісталь значиться засновником ТОВ «Український центр медичних технологій» (у стані припинення) разом з Олександром Цвєтковим та Олександром Добровським. Останнього джерела видання «Mind» назвали двоюрідним братом Михайла Радуцького – нардепа від «Слуги народу» і голови комітету ВРУ з питань здоров’я нації.

Батько братів Фісталів, відомий донецький професор Еміль Фісталь пов’язаний дружніми стосунками з екс-головою парламентського комітету з питань охорони здоров’я Тетяною Бахтєєвою (представляла Партію регіонів, а у 8 скликанні була головою підкомітету з питань медичного страхування цього комітету, представляючи «Опозиційний блок»).

Податківці у червні 2019 року почали кримінальне провадження стосовно ухилення від сплати податків «Українським центром медичних технологій», ТОВ «Світмед» та іншими фірмами, які поставляли медобладнання Департаменту охорони здоров’я КМДА та іншим замовникам. «Айна», «Глобалмедгруп» і «Топсервіс-Медтехніка» фігурують там серед фірм з ознаками фіктивності, які використовували для прикриття незаконної діяльності.

Міська лікарня купила інфрачервоні термометри з подвійною переплатою

$
0
0

Стебницька міська лікарня, що у Львівській області, 16 квітня підписала договір з ФОП Ільницька Антоніна Миколаївна на постачання безконтактних інфрачервоних термометрів на 52 тис грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані системи Prozorro.

Замовили 12 термометрів YT-1C (Yuwell), один коштуватиме 4300 грн. За даними Є-Дата, ці термометри для боротьби з Covid-19 були повністю оплачені 17 квітня.

Така ціна є вищою, ніж у більшості інших закупівель в Prozorro. Наприклад, в Обухові (Київська область) 22 квітня замовили такі ж термометри по 1890 грн за штуку, в Бердянську (Запорізька область) 14 квітня – по 1675 грн, а в Ірпіні  21 квітня – по 2200 грн.

Так само 24 квітня в Новому Роздолі у Львівській області термометри замовили по 1,9 тис грн.

Ціна в 2-2,5 тис грн. за одиницю є в більшості закупівель термометрів такої моделі. В онлайн-магазинах ціна на модель YT-1C становить 1890 грн.

Це перше замовлення для підприємиці Антоніни Ільницької, інших договорів з нею в системі Prozorro не публікували. Вперше вона зареєструвалась підприємцем в 2003 році, а потім припинила діяльність в 2005 році. Зареєструвалась заново в 2014-му, основним видом діяльності є роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.

COVID-2019 Госпіталь МВС купив ПЛР-аналізатор на 15% дорожче від облздраву Київщини

$
0
0

Центральний госпіталь МВС України 24 квітня уклав угоду з ТОВ «Хоупмедікаллаб» про закупівлю аналізатора проб для виявлення нового коронавірусу за 2,80 млн грн. (тут і далі ціни без ПДВ). Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Протягом 30 робочих днів після заявки поставлять одну систему полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) Convergys® PCRtist разом із тест-картриджами 1000 шт. для виявлення РНК COVID-19 методом ПЛР Convergys® виробництва корпорації «Convergys» (США).

Раніше у квітні Департамент охорони здоров’я Київської ОДА замовив ТОВ «Медична компанія «Емпіріка» дві такі системи на 15% дешевше – по 2,43 млн грн. Але госпіталь оплатить товар після поставки, а Київщина – авансом на строк не більше трьох місяців.

Створеною торік столичною фірмою «Хоупмедікаллаб» володіє та керує киянин Вадим Гавлицький. Він керує логістичним ДочП «Форінтос» компанії «Філіанекс ОУ» (Естонія) Філіппа й Анастасії Маленків, підписантом якого є Галіна Купріянова (усі троє з Естонії).

В Україні Маленки та Купріянова також володіють логістичним ТОВ «ВИМ Агентур».

«Лисичанськвугілля» відписало машинобудівникам Ахметова 43 мільйони на обладнання

$
0
0

ПАТ «Лисичанськвугілля» 29 квітня уклало угоду з ТОВ «Корум Трейдінг» про закупівлю гірничого обладнання на 43,20 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять очисний комбайн CLS450.00.00.000-01M з електрообладнанням та системою керування на базі частотного приводу подачі, з редукторною групою виробництва ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря», з електродвигунами фірми «Damel» блоків різання SG7W 455L-4 N=200 кВт (2 шт.), блоків подачі SG3 250M-6Af N=22 кВт (2 шт.), гідро вставка SG3 292S-4 N=8 кВт (1 шт.), з шнеками Ø1250 мм та шириною захвату 630 мм із додатковою комплектацією.

Обладнання поставлять протягом трьох місяців після виплати авансу в розмірі 60%.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо торги були двічі відмінені через нестачу учасників, оскільки на них приходив лише «Корум Трейдінг» із тією ж ціною.

Ціна угоди на 13% нижча від очікуваної вартості відмінених торгів у 49,80 млн грн.

Столичний «Корум Трейдінг» належить Рінату Ахметову, як і ТОВ «Корум Україна».

Нагадаємо, у жовтні 2019 року АМКУ оштрафував «Корум Україна» на 53 млн грн і АТ «НВК «Гірничі Машини» на 3,3 млн грн. за змову під час участі у трьох процедурах закупівлі. Обом компаніям заборонили брати участь у відкритих торгах на три роки.

Із 2018 року державні підряди замість «Корум Україна» отримує «Корум Трейдінг».

Акціонерами «ХМЗ «Світло шахтаря» є Геннадiй Висоцький і кіпрський офшор «Юмбх Юкрейнієн Мешін Білдінг Холдінг Лімітед», що входить до групи СКМ Ріната Ахметова.


COVID-2019 Для лікарень прикордонників купили два томографи за 35 мільйонів

$
0
0

Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) 4 травня уклала угоду з ТОВ «Медгарант» про закупівлю двох томографів за 35,14 млн грн. без ПДВ. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До серпня у Військово-медичні клінічні центри Одеси і Львова поставлять дві системи рентгенівської комп’ютерної томографії INSITUM 64S на 64 зрізи виробництва компанії «SinoVision Technology (Beijing) Co., Ltd.» (Китай) не раніше 2019 року по 17,57 млн грн.

Постачальник проведе навчання персоналу до жовтня. Гарантійний строк складає рік.

Закупівлю томографів провели без торгів, зазначивши, що вони потрібні для діагностики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Як повідомляли «Наші гроші», столична фірма «Медгарант» належала до групи братів Германа та Володимира Фісталів. Зараз її записано на киянина Олександра Островського, а директором є Ольга Кривокобильська. Із 2008 року фірма натендерила 2,55 млрд грн.

COVID-19 Прикордонники купили апарати вентиляції легень на третину дорожче Дніпра

$
0
0

Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) 5 травня замовила ТОВ «Медгарант» апаратів для штучної вентиляції легень на 29,59 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До серпня у відомчі лікарні ДПСУ в Києві, Ізмаїлі, Львові та Харкові поставлять 22 модульні апарати для штучної вентиляції легень Jenny по 1,35 млн грн., або $50 тис.

Кожен комплект включає док-станцію Jenny DS із вентиляційним модулем Jenny VM, а також не менше двох акумуляторних батарей Li-Ion із можливістю «гарячої заміни».

У березні КНП «Міська клінічна лікарня № 21 ім. проф. Є.Г.Попкової» Дніпровської міської ради замовило в «Медгаранту» апарати ШВЛ Jenny VM на третину дешевше – по 981 тис грн., або $37 тис. Але тоді детальні характеристики і склад не були оприлюднені.

За даними сайту виробника «MS Westfalia GmbH» (Німеччина), модульна станція лікаря анестезіолога-реаніматолога Jenny може включати у себе вентиляційний модуль Jenny VM, модуль моніторингу Jenny MM та модуль дефібриляції Jenny DM із приладдям.

Гарантійний строк на оплачені авансом апарати не раніше 2019 року випуску складає рік.

Як повідомляли «Наші гроші», столична фірма «Медгарант» належала до групи братів Германа та Володимира Фісталів. Зараз її записано на киянина Олександра Островського, а директором є Ольга Кривокобильська. Із 2008 року фірма натендерила 2,55 млрд грн.

«Укртрансгаз» за 4 мільйони євро купив імпортні запчастини дешевше, ніж при Януковичу

$
0
0

АТ «Укртрансгаз» 5 травня за результатами тендерів уклало дві угоди з компанією «KTS Engineering s.r.o.» (Словаччина) про купівлю запчастин до імпортних газоперекачувальних агрегатів на загальну суму 4,19 млн євро. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Протягом року поставлять запчастини виробництва фірми «Nuovo Pignone S.r.l.» (Італія).

Ціни по однакових найменуваннях нижчі від скандальних закупівель часів Януковича.

Комплект із 80 робочих лопаток ТВТ GE847E609P002 / SMO1166120 до агрегату ГТК-10І коштує 197 тис євро. У грудні 2012 року філія «Укргазенергосервіс» ПАТ «Укртрансгаз» замовила такі самі комплекти у ТОВ «Промінвеставтоматика» по 2,68 млн грн., що тоді становило 254 тис євро без ПДВ. Це було на 29% дорожче за нинішню договірну ціну.

Вінець лопаточний вхідний GE145C5323G001 до ГТК-10І коштує 29 тис євро. У 2012 році ціна «Промінвеставтоматики» була вп’ятеро вища – 1,50 млн грн., або 142 тис євро.

Промвал-редуктор-генератор GE267A8249P001 до ГТК-10І коштує 3 803 євро. У 2012 році ціна «Промінвеставтоматики» була на 20% вища –  48 333 грн., або 4 575 євро.

Також сопловий апарат 1 ст. ТВТ SMO1729100 / SMO1734512 до ГТК-25І коштує 337 тис євро, а сопловий апарат 1 ст. GE818E699G003 / SMO1734481 до ГТК-10І – 210 тис євро.

Сума угод на 7% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі у 135,76 млн грн.

Польська фірма «Energomechanika Sp. z o.o.» вимагала від замовника продовжити строк подання пропозицій у зв’язку з пандемією коронавірусу, зменшити штрафні санкції та внести ще низку змін у тендерну документацію, але замовник не задовольнив вимоги.

Литовська фірма «Remtika» скаржилась в АМКУ на занадто короткий строк поставки і вимогу гарантійного листа від виробника, але запізнилось, тож скаргу не розглянули.

Єдиним конкурентом була фірма «VOB Systems – Handels GmbH» (Австрія) Володимира й Олега Борових із Відня, яка подала гарантійний лист виробника від «A.S.T. Fze» (ОАЕ).

Директором створеної в 2015 році словацької «KTS Engineering s.r.o.» з капіталом 5 тис євро є Дарина Вайнагій із Братислави, а власником – Павло Савенко з Києва. В Україні він також володіє ТОВ «КТС Інжиніринг» сам і ТОВ «Астра Лізинг» разом із ТОВ «Компанія з управління активами «Про Капітал Ессет Менеджмент». КУА належить Олені Медвідь та ТОВ «Група компаній «Про-Капітал» Дмитра Олійника та Володимира Поліщука.

Переможець уперше взяв участь у державних тендерах в Україні.

Виробник «Nuovo Pignone» входить у групу «Baker Hughes», частку в якій має «GE».

«Укренерго» не опустило ціну імпортного обладнання для Кремінської підстанції за півмільярда

$
0
0

ПрАТ «НЕК «Укренерго» 3 квітня додатковою угодою до договору з ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» лишило майже на старому рівні вартість імпортного обладнання для підстанції «Кремінська». Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У травні 2017 року «Укренерго» за результатами тендеру замовило «КЕБК» будівництво підстанції ПС 500/220 кВ «Кремінська» з двома повітряними лініями електропередач у Луганській області. Підстанція потрібна для приєднання луганського «енергоострова» до решти енергосистеми України, аби не залежати від поставок з Луганської ТЕС Ріната Ахметова.

При цьому для підстанції купили корейські елегазові вимикачі, ціна якиї у порівняні з митною вартістю була вищою на $2,7 млн. (у перерахунку з гривневого еквівалента). Детальніше про це можна прочитати у статті «Як пиляють бюджет луганського «енергоострова».

У жовтні 2019 року «з метою впорядкування курсової різниці валют» сторони домовилися скоригувати вартість імпортного обладнання, перерахувавши за курсом долара до гривні. Тому вони зобов’язалися, що підпишуть додаткову угоду і протокол погодження вартості імпортного обладнання до закінчення будівництва, але не пізніше 20 травня 2020 року.

Зрештою 3 квітня 2020 року сторони у зв’язку зі змінами проектної документації уклали додаткову угоду, за якою загальна вартість договору становить 1,32 млрд грн., з яких на вартість імпортного обладнання припадає 553,49 млн грн., або $20,05 млн за курсом НБУ.

Попередня додаткова угода за 6 травня 2019 року встановлювала, що із загальної вартості договору в 1,33 млрд грн. на імпортне обладнання йшло 555,11 млн грн., або $20,96 млн.

Ще старіша додаткова угода за 27 березня 2019 року передбачала загальну вартість договору в 1,27 млрд грн. Із цих коштів на імпортне обладнання припадало 498,06 млн грн., або $18,46 млн., що на 9%, або $1,59 млн дешевше від його нинішньої вартості.

 

Таким чином у травні 2019 року ціну устаткування підняли на 57 млн грн і у квітні 2020 року знизили менш ніж на 2 млн грн.

 

27 березня 2019 року курс 26,98 = 553 487 835,30 або $18 460 430

6 травня 2019 року курс 26,48 = 555 108 493,42 або $20 963 312

3 квітня 2020 року курс 27,60 = 498 062 414,92 або $20 053 907

Рівненська АЕС скупилась у «Турбоатома» лопатками для турбін на 57 мільйонів

$
0
0

ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 15 травня уклав угоду з ПАТ «Турбоатом» про закупівлю запасних частин до турбін на 56,77 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять оплачені наперед 1 456 запчастин до турбін К-220-44. Найбільше припадає на робочі лопатки Б-482-20-23 (права) і Б-482-20-14 (ліва) по 135 тис грн./шт.

У «Прозорро» не вдалося знайти інших закупівель у «Турбоатому» саме таких лопаток.

Поставка відбудеться на складі «Турбоатома» в Харкові. Гарантійний строк зберігання товару 2020 року виготовлення складає два роки, гарантійний строк експлуатації – рік.

Закупівлю провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції. В обґрунтуванні сказано, що «Турбоатом» є єдиним виробником турбін К-220-44, К-1000-60/1500 та К-1000-60/1500-2, а також запчастин до них. Замовник підтвердив це листом від генерального проектувальника енергоблоків АЕС України – ПАТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект» (ПАТ «КІЕП»). За інформацією від «Турбоатома», він нікому не передавав право на виробництво цих турбін і запчастин. Аналогів на ринку не існує, тому закупівля можлива лише в «Турбоатома».

Директором державного «Турбоатому» є Віктор Субботін – власник «Мегабанку» та екс-«регіонал», який у 2015 році балотувався до Харківської облради від партії «БПП».

У квітні 2020 року тимчасовим виконувачем обов’язків президента «Енергоатома» став Петро Котін, виходець із «Запорізької АЕС», якою він керував з серпня 2019 року. Перед тим із грудня 2019 року «Енергоатом» тимчасово очолював Павло Павлишин, а ще раніше президентом був Юрій Недашковський, близький до екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Найменування товару Креслення Кількість, шт. Ціна, грн./шт. із ПДВ
Лопатка робоча права Б-482-20-23 208 135 420
Лопатка робоча ліва Б-482-20-14 208 135 420
Бандаж трубчатий М-882-20-24 52 3 762
Стрижень М-882-20-48 52 694
Стопор М-382-20-04 416 238
Стопор М-382-20-76 416 238
Шайба М-882-20-49 104 100

 

COVID-2019 Оточення Ємця продає лікарням повільні китайські ПЛР-аналізатори з накруткою 30%

$
0
0

Філія «Центр охорони здоров’я» АТ «Українська залізниця» 14 травня уклала угоду з ТОВ «Нортон-Україна» про закупівлю лабораторного обладнання та витратних матеріалів для виявлення коронавірусу на 10,28 млн грн. Це на третину дешевше від квітневих контрактів цієї фірми з регіональними лікарнями. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До липня поставлять вісім автоматизованих портативних систем виявлення нуклеїнових кислот iPonatic виробництва компанії «Sansure Biotech Inc.» (Китай) не раніше 2019 року по 981 тис грн. Системи матимуть інтегровані функції екстракції нуклеїнової кислоти, ампліфікації полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), детекції, флуоресценції та аналізу.

Також замовили 88 діагностичних наборів для виявлення нуклеїнової кислоти нового коронавірусу 2019-nCov через флуоресцентний ПЛР-аналіз по 24 535 грн. і 88 наборів реагентів для екстракції зразка по 3 067 грн. Набір розрахований на 24 дослідження.

За даними з відкритих джерел, за одне дослідження за допомогою такої системи за 40 хв. тестується лише один зразок, а за день можна провести всього десять досліджень. У соціальних мережах після закупівлі таких систем у Непалі начебто по $21 тис за штуку писали, що це дуже повільно порівняно з іншими системами, які тестують більше 90 зразків за раз, а також що ці системи працюють лише з реагентами від того самого виробника та годяться для виявлення мало чого, крім коронавірусу.

Аванс у розмірі 50% сплатять протягом 30 банківських днів після підписання договору.

У «Прозорро» вдалося знайти чотири квітневі закупівлі іншими замовниками систем iPonatic у двох постачальників. Усі – на третину дорожче за ціну для «Укрзалізниці».

Так, Департамент охорони здоров’я КМДА замовив у ТОВ «Укр Діагностика» десять систем з одним діагностичним набором на коронавірус і одним набором реагентів по 1,36 млн грн. Їх оплатять протягом п’яти банківських днів після поставки до кінця року.

Ще три лікарні замовили їх у «Нортон-Україна». КНП «Обласний медичний клінічний центр урології і нефрології ім. В.І.Шаповала» Харківської обласної ради замовило дві по 1,32 млн грн. з авансом 50% і поставкою протягом 20 робочих днів. КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради замовило одну за 1,32 млн грн. з післяплатою і поставкою протягом 20 банківських днів, а КНП «Міська лікарня №1» Миколаївської міської ради – одну за 1,28 млн грн. з авансом 100%.

На торгівельній платформі «Alibaba» системи iPonatic під брендом «Zetop Medical» продають по $19 500-21 500, або 522-576 тис грн. без урахування вартості доставки.

Столичною «Нортон-Україна» на чолі з Інною Бандурко володіють вірґінський офшор «Колторп Сервісез Лтд» та Ілля Карбачевський. Останній керує Благодійним фондом «Здоров’я нації» Бориса Литовського. Той у свою чергу є засновником ВГО «Український медичний союз» разом з Іллею Ємцем, міністром охорони здоров’я протягом березня 2020 року в уряді Дениса Шмигаля і в 2010-2011 роках в уряді Миколи Азарова, та з Юрієм Поляченком, міністром охорони здоров’я у 2006-2007 роках в уряді Віктора Януковича.

Медуніверситет купив наркозно-дихальні апарати на 8% дорожче від інших замовників

$
0
0

Одеський національний медичний університет 18 травня за результатами тендеру замовив ТОВ «Глобалмедгруп» медичне обладнання для своєї клініки на 8,29 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять чотири кисневі концентратори Біомед Jay-10 (4.0) виробництва компанії «Longfian Scitech Co., Ltd.» (Китай) по 123 тис грн. На сайті «Біомеду» вони коштують на 7% дорожче – по 132 тис грн., але гуртові ціни, ймовірно, є нижчими.

Також замовили три пересувні наркозно-дихальні апарати Getinge Flow-c виробництва компанії «Maquet Critical Care» (Швеція) для дорослих і дітей по 2,60 млн грн. Вони використовуються для інгаляційного наркозу та штучної вентиляції легень. У комплект входять мішок для ручної вентиляції, багаторазова ємність для абсорбера, кріплення для розміщення монітору пацієнта, не менше п’яти вірусно-бактеріальних фільтрів, не менше двох багаторазових масок для анестезії та не менше одного контуру пацієнта.

Договір передбачає поставку до кінця року і післяплату протягом десяти робочих днів.

Інші чотири замовники, яких вдалось знайти у системі «Прозорро», нещодавно замовили або замовляють апарати Flow-c на 8% дешевше – по 2,40 млн грн. Це були КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» Запорізької міської ради, Департамент охорони здоров’я КМДА, а також КНП «Обласне територіальне медичне об’єднання м. Краматорськ» і КНП «Онкологічний диспансер м. Маріуполь» із Донецької області.

Як писав «ХАЦ», у березні Геннадій Кернес задекларував, що купив у ТОВ «Білімед» за власні кошти наркозно-дихальний комплекс Flow-c із монітором вартістю 2,60 млн грн.

За даними «Importgenius», у грудні «Білімед» ввіз три апарати Flow-c по 2,59 млн грн.

Торік на торгах апарати Flow-c купували по 2,40 млн грн., 2,65 млн грн. і 2,72 млн грн.

Ціна нинішньої угоди на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 8,30 млн грн.

Фірма «Глобалмедгруп» Майї Мозер на чолі з Еммою Гук, як і згаданий «Білімед» Ярослави Тарасюк, пов’язана із групою братів Германа і Володимира Фісталів.

Нагадаємо, Герман Фісталь значиться засновником ТОВ «Український центр медичних технологій» (у стані припинення) разом з Олександром Цвєтковим та Олександром Добровським. Останнього джерела видання «Mind» назвали двоюрідним братом Михайла Радуцького – нардепа від «Слуги народу» і голови комітету ВРУ з питань здоров’я нації.

Батько братів Фісталів, відомий донецький професор Еміль Фісталь пов’язаний дружніми стосунками з екс-головою парламентського комітету з питань охорони здоров’я Тетяною Бахтєєвою (представляла Партію регіонів, а у 8 скликанні була головою підкомітету з питань медичного страхування цього комітету, представляючи «Опозиційний блок»).

Податківці у червні 2019 року почали кримінальне провадження стосовно ухилення від сплати податків ТОВ «Український центр медичних технологій» та іншими фірмами, які поставляли медичне обладнання Департаменту охорони здоров’я КМДА та іншим замовникам. Нинішній переможець «Глобалмедгруп» фігурує там у переліку фірм з ознаками фіктивності, які використовували для прикриття незаконної діяльності.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Ортоімпекс» Юрія Василенка – власника і директороа прописаних там само ТОВ «Техмед Кардіо» і ПП «Донмед». Ці три фірми згадувались у вищезгаданому кримінальному провадженні. Ніхто не знижував ціну під час аукціону.


«УГВ» замовило реконструкцію установки з переробки газу за третину мільярда

$
0
0

АТ «Укргазвидобування» 17 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Техпромсервіс Лтд» роботи на Яблунівському відділенні з переробки газу в Полтавській області за 362,16 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До літа 2021 року реконструюють «під ключ» установку з переробки газу для стабілізації та пониження гирлових тисків на свердловинах Яблунівського, Скоробагатьківського та Комишнянського родовищ. Устаткування без двох газоперекачувальних агрегатів Centaur 40S, які окремо надасть замовник, коштує 258,45 млн грн., а роботи – 103,71 млн грн.

«Техпромсервіс Лтд» зазначив себе безпосереднім виробником блочного обладнання.

Найдорожчими є автоматизована система керування технологічним процесом за 36,00 млн грн., блок бустерного компресору ущільнюючого газу 203-БКУГ (G=250-500 нм3/год Pв.=2,5-5,5 МПа Pн.=3,3-6,3 МПа PN80) за 25,61 млн грн. і два комплекти повітряних холодильників газу (Q=3,0 млн нм3/добу Pроб.=2,1-5,5 МПа PN63) по 13,24 млн грн.

Вартість договору на 21% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 457,35 млн грн.

Конкурентами були ТОВ «Нафтогазмонтаж» і компанія «Цзянлянь Міжнародна Інженерна Ко. Лтд» (Китай). При цьому китайська «Jianglian Heavy Industry Co. Ltd» скаржилась замовнику зокрема на те, що переможець подав десять аналогічних договорів на загальну суму 301,75 млн грн., а вимагалось не менше трьох аналогічних договорів із сумою договору не менше 250 млн грн. Однак замовник не відповів на цю вимогу.

«Техпромсервіс Лтд» належить Анатолію Бєлорукову та Віталію Косенку. Бєлоруков раніше був депутатом Бучанської селищної ради від «НУНС» і депутатом Бучанської міської ради від «Сильної України», а потім ішов туди від «Нашого краю». Косенко є членом виконкому Бучанської міськради, а раніше був депутатом від партії «Рідне місто».

До 2019 року частка Бєлорукова у цій фірмі належала киянину Олександру Донцову.

Раніше переможець був відомий як дочірня фірма російського ТОВ «НПО «Гідро-Автоматика». Усього з 2008 року він отримав державних підрядів на 1,57 млрд грн.

В одному будинку з переможцем раніше було зареєстроване ТОВ «Гленц», яке в 2015-2016 роках натендерило в ПАТ «Укртрансгаз» 219,52 млн грн. Улітку 2015 року за заявою директора ТОВ «Сервіс Груп» відкривали кримінальне провадження проти філії «Черкаситрансгаз» щодо замаху на заволодіння державними коштами у великих розмірах. В єдиній ухвалі йшлося про виграний «Гленцом» тендер на ремонт пунктів обліку газу.

Також «Гленц» фігурував у кримінальній справі проти посадовців «Укргазвидобування» і колишнього депутата Київської облради Сергія Ареф’єва. Вона стосувалася закупівель товарів без торгів за завищеними цінами у підконтрольних екс-депутату підприємств.

Запорожці за 108 мільйонів переоснастять тягові підстанції столичного метрополітену

$
0
0

КП «Київський метрополітен» 1 червня за результатами тендеру замовило ТОВ «Плутон ІС» технічне переоснащення червоної та синьої ліній метро за 108,39 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року мають переоснастити камери випрямленого струму 825 В із заміною швидкодіючих вимикачів ВАБ-28 на 12 електричних підстанціях Святошинсько-Броварської та Оболонсько-Теремківської ліній. Передбачено аванс у розмірі 50%.

Субпідрядник ПрАТ «Плутон» виконає роботи не менше ніж на 20% вартості підряду.

У підсумковій відомості ресурсів без доставки і ПДВ більшість коштів, а саме 79,26 млн грн. припадають на обладнання у комплектах без розшифровки:

  • 44 комплекти технічного переоснащення камери 825В ШВ по 1,47 млн грн./к-т;
  • 2 комплекти технічного переоснащення камери 825В ШВР по 1,48 млн грн./к-т;
  • 8 комплектів технічного переоснащення камери 825В ШЗВ по 1,45 млн грн./к-т.

Перед аукціоном анонімна фірма просила замовника розшифрувати комплекти, проте він сказав, що з проектом можна ознайомитись за адресою його Служби електропостачання.

При цьому в кошторисах вказані швидкодіючі вимикачі постійного струму UR40-81S по 1 574 грн. За даними з відкритих джерел, виробником є фірма «Secheron» (Швейцарія).

Також там є модульні контролери MC200+ по 11 608 грн. та максимальний струмовий захист SMTN-3 по 689 грн. і CR-100 по 295 грн. Їх виробляє група «Плутон», до якої входять згадане українське ПрАТ «Плутон», російське АТ «ЕТК «Плутон» та інші.

Вартість договору лише на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 109,92 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Монтажно-будівельна компанія Сінергія», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Дніпровська «МБК Сінергія» належить Любові Сердюк із Кам’янського, Володимиру Кошелю з-під Дніпра та Батиру Азімову з Дніпра.

Засновником і директором запорізького ТОВ «Плутон ІС» є місцевий житель Дмитро Овсянікер. Він володіє згаданим запорізьким ПрАТ «Плутон» із запорожцем Сергієм Сечиним і росіянином Володимиром Осіповим. Останній є гендиректором і найбільшим акціонером російського ЗАО «НПП Энергия», яке виготовляє обладнання для метро.

Крім того, Овсянікер і Сечин володіють згаданим російським АО «ЭТК «Плутон».

Російські АО «ЭТК «Плутон» і ЗАО «НПП Энергия» не підпадають під санкції РНБОУ.

Усього з 2016 року ТОВ «Плутон ІС» отримало підрядів на 121,40 млн грн., переважно в «Київметрополітену». Тоді як ПрАТ «Плутон» із 2007 року натендерило 346,10 млн грн.

«Центренерго» за 59 мільйонів замовило ремонт турбін із лопатками за торішньою ціною

$
0
0

Вуглегірська ТЕС ПАТ «Центренерго» 30 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Інтел Енерго» ремонт за 58,59 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають виконати капітальний ремонт турбоагрегату К-300-240-2 блоку ст. №2 та турбоагрегату К-300-240-2 блоку ст. №3. Більшість коштів припадає на робочі лопатки 5 ступені І потоку Б-382-20-74, ІІ потоку Б-382-20-03, ІІІ потоку Б-382-20-74 по 133 тис грн.

У вересні 2019 року на виграному «Інтел Енерго» подібному тендері Вуглегірської ТЕС лопатки Б-382-20-74 коштували майже стільки ж – по 131 тис грн. У червні 2019 року «Центренерго» замовляло їх у «Інтел Енерго» для Вуглегірської ТЕС по 131 тис грн.

Ще раніше, у 2018 році вони коштували по 132 тис грн., а в 2017 році – по 120 тис грн.

Первинна ціна угоди на 0,0001% нижча за очікувану вартість закупівлі у 58,62 млн грн.

Обох конкурентів із трохи нижчими цінами відхилили. ТОВ «Спецтеплоенергомонтаж» («СТЕМ») не подало протоколи про проходження перевірки знань з охорони праці на частину працівників та відгук від замовника ремонту турбін К-300-240 у 2016-2019 роках, а ТОВ «Енергоінвест» не принесло довідку про відсутність податкової заборгованості.

Київське «Інтел Енерго» зі статутним капіталом 10 тис грн. засноване у 2011 році. Його першими власниками були киянин Вадим Лебідь та Олег Касацький із Феодосії, котрий працював директором. Нині фірма належить киянину Олександру Кисільову і директору Дмитру Буриму, зареєстрованому в окупованому Донецьку. Усього з 2014 року вона виграла тендерів на 362,20 млн грн., переважно у «Центренерго» та його станцій.

Нагадаємо, раніше переможець був прописаний по вул. Харківське шосе, 13-а і мав номер телефону (050) 325-04-48. Там само і зараз знаходиться ТОВ «ДІЗС Консалтінг» донеччан Валерії та Геннадія Рибенкових, головному бухгалтеру якого належав вказаний номер.

Геннадій Рибенков також відомий як власник ТОВ «ДонбасІнформЗв’язокСервіс» («ДІЗС»). Ця донецька фірма почала без відкритих торгів отримувати державні підряди наприкінці 2010 року після призначення Бориса Колеснікова віце-прем’єром з питань Євро-2012. Тоді вона отримала низку підрядів від київського НСК «Олімпійський» на 631,44 млн грн. Загалом у «ВДЗ» зафіксовано підрядів цієї фірми на 870,09 млн. грн.

Covid-19: Комунальники Токмака замовили апарати ШВЛ на чверть дорожче сусідів

$
0
0

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради (Запорізька область) 29 травня уклало угоду з ФОП Доброс Валерій Вікторович на поставку апаратів штучної вентиляції легень загальною вартістю 1,16 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на дані системи «Прозоро».

Замовлено два апарати ШВЛ у комплектації: вентиляційний прилад WM 27970 VENTIlogic LS – 1 шт.; зволожувач медичний «Мedicare» VH-3000 – 1 шт.; контур дихальний багаторазового використання «Medicare» (з вологозбірником) – 2 шт.; камера зволожувача «Medicare» стандартна/педіатрична багаторазового використання – 1 шт.). Вартість комплекту складає 584 тис грн. без ПДВ.

Апарати призначені для місцевої лікарні інтенсивного лікування.

Відмітимо, раніше в розпал карантину – 23 березня – апарат штучної вентиляції легень ідентичної комплектації замовила Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня (Запорізька область). Угоду було укладено з ТОВ «Науково-практичний медичний центр «Укртелемед» за ціною 437 тис. грн, в тому числі 7% ПДВ.

В обох випадках закупівлю проведено без конкурсу, з огляду на необхідність запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби Covid-19.

«Наші гроші. Запоріжжя» раніше повідомляли про купівлю Управлінням комунального господарства виконкому Токмацької міськради кисцевих концентраторів та моніторів фізіологічних показників пацієнтів на третину дорожче від інших замовників.

«Тимошенківць» із німцями «Росатома» на субпідряді узяв 208 мільйонів ХАЕС на роботи

$
0
0

ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 29 травня за результатами тендеру замовив ТОВ «Атоммонтажсервіс» будівництво комплексу з переробки радіоактивних відходів за 207,79 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року збудують комплекс із переробки радіоактивних відходів, який включає існуюче сховище твердих радіоактивних відходів «ХАЕС» і майбутній блок переробки.

Субпідрядником буде «Nukem Technologies Engineering Services GmbH» (Німеччина), яка через «Nukem Technologies GmbH» і «Атомстройекспорт» належить «Росатому».

Крім того, роботи виконуватимуть українські ТОВ «Кондиціонер», ТОВ «Інваріант», ТОВ «Южтеплоенергомонтаж» і КВП МУ №13 «Електропівденьзахідмонтаж».

У підсумковій відомості ресурсів і кошторисах немає цін основного устаткування. Це може пояснюватись тим, що «Енергоатом» купував його окремо протягом 2018 року.

Композиції КЭНП-1 і КЭНП-2 коштують 161 грн./кг. У 2016 році «Енергоатом» купував для «ХАЕС» таку ж епоксидну наливну підлогу на третину дешевше – по 119 грн./кг.

Вогнезахисне покриття Неоспрей замовили по 85 грн./кг. У відкритих джерелах це покриття можна знайти у роздрібному продажу на чверть дорожче – по 105 грн./кг.

Гарячекатана арматурна сталь коштує 13 227 грн./т, що дешевше від ринку і тендерів.

Ціни розчину, бетону, піску, щебеню, суміші Ceresit CT 190 і опалубки теж ринкові.

Гарантійний строк становить десять років. Договір передбачає аванс не більше 50%.

Переможна пропозиція була на 10% нижча від очікуваної вартості закупівлі.

До аукціону не допустили ПрАТ «Укренергомонтаж», бо в його технічній пропозиції без номеру і дати не було деяких об’ємів робіт. Фірма оскаржила своє відхилення в АМКУ, заявивши, що це технічна помилка, а ті об’єми робіт є в кошторисах. Але адмінколегія погодилась із замовником, що їхня відсутність у технічній пропозиції є порушенням.

Єдиним допущеним конкурентом було южноукраїнське ПрАТ «Юженергобуд» Анастасії Ясеницької з Вознесенська, щодо якого ще в 2007 році порушено справу про банкрутство.

Раніше співакціонером із часткою понад 10% було ТОВ «А-Трейд» тоді ще Олександра Альтмана, відомого через рейдерське захоплення телеканалу ТВі у 2013 році. За даними «Youcontrol», у вересні 2019 року це підприємство переписали на Наталію Купрієнко.

Ясеницька також володіє ТОВ «Южно-Буський Кар’єр» із Сергієм Волосовським. Йому належить ТОВ «Управління механізованих робіт», яке АМКУ в 2019 році оштрафував та «забанив» разом із ТОВ «Альянс» за змову на тендерах ВП «Южно-Українська АЕС».

«Атоммонтажсервіс» Володимира Вознюка та депутата Нетішинської міськради і голови фракції «Батьківщини» Сергія Вознюка раніше приходив на тендери «Енергоатома» із продукцію ВАТ «СвердНДІхіммаш» із групи «Атоменергомаш» російського державного концерну «Росатом». Також переможець був субпідрядником угорської компанії «EVIG Mérnök-Vállalkozói Kft», яка поставляла «Енергоатому» продукцію угорської компанії «Ganz Engineering es Energetikai Gepgyarto Kft» із того ж держконцерну «Росатом».

Viewing all 689 articles
Browse latest View live