Quantcast
Channel: Обладнання –НАШІ ГРОШІ
Viewing all articles
Browse latest Browse all 694

Держкосмос замовив брату Миримського розробку радіотелескопа на базі антени в Золочеві за 8 мільйонів

$
0
0

Національний центр управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України 30 липня за результатами тендеру замовив ПрАТ «Науково-виробниче підприємство «Сатурн» розробку радіотелескопа на 8,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У березні «Сатурн» без торгів отримав підряд на розробку технічних пропозицій щодо напрямків модернізації антенних систем КТНА-200 і MARK-4B Центру космічних досліджень і зв’язку в Золочеві Львівської області за 195 тис грн.

У травні Радіоастрономічному інституту Національної академії наук України без торгів замовили розробку технічного завдання на створення радіотелескопа РТ-32 на базі антенної системи MARK-4B для участі в РНДБ-експериментах за 99 тис грн. Йдеться про радіоінтерферометрію з наддовгою базою – вимірювання координат рознесених на великі відстані радіоджерел (наприклад, квазарів, активних ядер галактик).

За нинішньою угодою, «Сатурн» до кінця року виконає дослідно-конструкторську роботу зі створення радіотелескопа РТ-32. Зокрема модернізують систему керування та елементи приймального тракту антенної системи MARK-4B, протестують систему керування на реальних сигналах від космічних об’єктів у С-діапазоні, а також виготовлять блоки радіоприймальної системи для організації роботи радіотелескопа в С- і К-діапазонах.

Співвиконавцями у договорі зазначені Інститут радіоелектроніки ім. О.Я.Усікова НАНУ та Кафедра контрольно-вимірювальних систем Тернопільського НТУ ім. І.Пулюя.

Основним акціонером столичного виробника радіоприладів «НВП «Сатурн» є Дмитро Миримський – брат покійного екс-депутата ВР АР Крим та екс-нардепа від партії «Союз» по округу в Крим Льва Миримського. Крім того, суттєві частки мають Владислав та Ірина Чмелі, а також ПрАТ «УПТК» Владислава, Володимира, Ірини і Людмили Чмілів.

На сайті фірми в розділі перспективних розробок розміщена «Багаточастотна радіоастрономічна приймальна система (РПС) для оснащення антен радіотелескопів».

Усього з 2008 року переможець отримав підрядів на 14,35 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом було київське ПрАТ «РОКС» Максима Бойченка і Петра Ксьонзенка.

Натомість Інститут космічних досліджень НАНУ та Держкосмосу не допустили до аукціону, бо він не наклав на свою пропозицію електронний цифровий підпис.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 694